Gökhan Yılmaz

28.08.1977 Bursa doğumluyum. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Mezunuyum. Futbola Bursaspor alt yapısında başladım. alt yapıda çeşitli yaş gruplarında oynadıktan sonra Bursaspor A takımına alındım. Bursaspor takımında 1 yıl oynadım. Daha sonra Bursa Merinos, 2 Sezon Yalova Spor, Petkim Spor, Orhangazi Spor, Bilecik Spor, Keçiörengücü'nde Profesyonel, Mudanya Sporda amatör olarak oynadım. 15 yıl Profesyonel futbol yaşantımda yabancı teknik direktörlerle çalışma imkanı buldum. Evliyim. TFF B Lisans antrenörlük belgesine sahibim. Antrenörlük yaşantıma BPFDD Şükrü Şankaya Spor okullarında antrenör olarak devamam etmekteyim. 

Masörümüz : İbrahim Esen

13.07.1966 Bursa doğumluyum. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Mezunuyum. 1980-1990 yılları arasında Güreş Sporu ile uğraştım. Minikler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde Bursa bölgesi ve Türkiye derecelerine sahibim. 1990 yılından bu yana Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmaktayım. Halen Hürriyet Endüstri Meslek Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmaktayım. Türkiye Futbol Federasyonu'nun açmış olduğu kurslara katılarak masörlük belgesi aldım. 21 yıldır Bursanın çeşitli kulüplerinde masörlük yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk sahibiyim. Masörlük yaşantıma BPFDD Şükrü Şankaya Spor okullarında devam etmekteyim.

12
2012 Yaz futbol...
Şükrü Şankaya Yaz Futbol Okulu kayıtlarımız başlamıştır. Yaz okulu ücretimiz malzeme dahil 140.00 tl.'dir. 1.Dönem çalışmalarımız 18 Haziran'da başlayacaktır.
2011-2012 kış...
BPFDD Şükrü Şankaya kış futbol okulu çalışmaları başladı. 8 ay C.tesi-Pazar günleri devam edecek kış okulu aidatları 80.00 tl. ( 1 defaya mahsus 50.00 tl malzeme ücreti ödenecek )
Vodafon turnuvası...
Vodafon turnuvasına katılan öğrencilerimiz resimlerine ana sayfadan foto galeriden turnuva resimleri sayfasını tıklayarak resimlerine bakabilirler.
Online Ziyaretçi : 1
Toplam Ziyaretçi : 72541