OYUN - No:1

Muhteşem bir maç oyunu ile oyunim en yeni oyunları sizin için hazırlamaktadır, bu oyunda diğer frikik oyunları gibi topun hızını yönünü sertliğini belirleyerek barajın üstünden veya kenarından topu kaleyle buluşturmak, kalede ünlü japon kaleci wakabayashi bulunmakta gol atmakta zorlanacaksınız.
Hangi tuşlarla ve nasıl oynanır?
Oyunumuz fare ile oynanır.
OYUN - No:2

Oyun hakkında açıklama:
Öncelikle topun nereye gideceğini mouse ile işaretleyin üstündeki renkler topun hızının göstergesi daha sonra topun neresine vuracağını belirtin ve iyi bir atış çıkarın.

OYUN - No:3

 
Açıklama:
Ülkeni seç daha sonra o ülkeden 2 kulüp seçtikten sonra play tuşuna bas oyuna başla köşeden gelen topa iyi bir zamanlama yaparak rövaşata çekip gol atmalısın.
OYUN - No:4

 
Açıklama:
Bir forvetin nasıl top oynaması gerektiğini haydi bilgisyara gösterin çeşitli çalımlarla süslenen bu futbol oyunu oldukça zevkli ve eğlenceli.
yaz okulu...
Şükrü Şankaya 1.dönem yaz futbol okulu çalışmalarımız 17 haziran 2013 tarihinde başlayacak. hafta içi p.tesi.çarş ve cuma günleri devam edecek olan çalışmalarımızda yaz okulu fiyatımız malzeme dahil 150.00 tldir
Vodafon turnuvası...
Vodafon turnuvasına katılan öğrencilerimiz resimlerine ana sayfadan foto galeriden turnuva resimleri sayfasını tıklayarak resimlerine bakabilirler.
Online Ziyaretçi : 1
Toplam Ziyaretçi : 138584